FANDOM

1,949,538 Pages

StarIconGreen
LangIcon
Më e forte se kurrë

This song is by Lindita.

Watch video at YouTube
Jo nuk jam, Tani si me pare
Ika larg asgje me s'mund t'me ndale
Jo me ty, nuk te perkas
T'me lendosh s'te jap me asnje rast

Rrugen time e gjej vete
Nuk me duhesh me ne jete
E lire dua te jem

Me ty, Humba drejtpeshimin
Me ty yeah,Njoha veq trishtimin

Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi
Hey yeah yeah yeah
Gjithqka mbaroi

Jo mos thuaj,Ti me fal
S'dua te ndegjoj me asnje fjale
Ne kete bote nuk je vec ti
Kam nevoje per dashuri, Jo me s'ka rendesi

Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi,Hey yeah yeah
Me ty mbaroi
Yeah yeah yeah yeah

External links