FANDOM

2,000,348 Pages

StarIconGreen
LangIcon
E para letër

This song is by Eneda Tarifa.

Po shkoj per te mos u kthyer me
Ne kte dhome, ne kte shtrat
Eshte letra ime e pare
Te fundit fjale

Lexoje kur te mos jem me
Qe te kthehem s'ka te ngjare
Nuk shkruaj as "te lutem"
As "me fal"

Asgje jo une nuk po te le, t'a mbash souvenir
Shenimi mbi kete tavoline, porosi

Merre e lexoje ti, rilexoje
Ne cdo rresht aty, jemi ne te dy
Te dy

Ne shpirt me dhemb
Tek po shkoj
Degjome njehere te them
Per te fundit here

Nata u tret
Dhe ti vete
Edhe kjo dite agoi
Ky tregim sa mbaroi

Credits

Music by:

Shpëtim Saraçi

Lyrics by:

Pandi Laço

External links